Mától zárva lesz a közelmúltban 800 millió forint összköltséggel megépített Megyeri úti jégcsarnok. A létesítmény ugyan december 22-e óta rendre helyet ad az UTE NB I-es jégkoronggárdája mérkőzéseinek és az egyesület csapatai edzéseinek, ám a műszaki átadás-átvétel hivatalosan még nem történt meg. Bár korábban úgy tűnt, sikerült megegyezniük a feleknek és a tulajdonos Sportfolio Kht. megoldja az átadás-átvétel problémáját anélkül, hogy a létesítményt be kellene zárni, ám Szigetvári Viktor, a szakminisztérium, a GYISM sajtófőnöke szombaton a Nemzeti Sportban úgy nyilatkozott, hogy az aljzatbeton festése miatt mindenképp le kell engedni a jeget a csarnokban. A sportegyesület képviselői szerint ugyanakkor az újabb pályabezárás mögött az is állhat, hogy a Sportfolió így akarja elérni, hogy az UTE megfizesse az óránként 22 ezer forintos díjat, amelyet a pálya bérléséért kérnek. Az egyesület ilyen összeget nem tud kifizetni, sőt pillanatnyilag költségvetése arra sem nyújt fedezetet, hogy az alternatívaként felajánlott Kisstadionban eddzenek csapatai.
