BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Győr digitális lesz

2004. november 9. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Győr a város vezetésének elképzelése nyomán és az Intel segítségével hamarosan digitális várossá alakul. A vezeték nélküli város kialakítása Magyarországon egyedülálló kezdeményezés, amelyhez hasonló egész Európában is kevés található – olvasható a tervet támogató Intel közleményében. A város vezetése a vezeték nélküli technológia segítségével szeretné forradalmasítani Győr lakosságának életét, ezért az egész várost lefedő hálózat kiépítését határozták el. A technológia számos előnnyel szolgál: segítségével a város forgalmát valós időben lehet kontrollálni és irányítani, a térfigyelő rendszerek segítségével a bűnözés megelőzése, a közterületeket felügyelete és védelme is sokkal hatékonyabbá válik, igen alacsony költségen, valamint a városon belül mindenhol, mindenki számára ingyenesen elérhető lesz az internet. Győrben egyelőre a területfigyelő rendszer kiépítése folyik.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet