BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rendkívüli csúcs Budapesten az EU-költségvetésről

2005. július 5. kedd, 08:47

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Holnap rendkívüli informális csúcstalálkozón vesznek részt a visegrádi országok kormányfői Budapesten - tudta meg a Népszava. A Külügyminisztérium ugyan nem erősítette meg a sajtóértesülést, csak annyit közölt, hogy az informális találkozót a közeljövőben tartják. A fórumon Gyurcsány Ferenc miniszterelnök Budapesti kompromisszum néven ismertté vált javaslatát vitatják meg, melynek lényege, hogy hároméves átmeneti költségvetést ajánl az uniónak. A tárgyaláson részt vesz Marek Belka lengyel, Jirí Paroubek cseh, valamint Mikulás Dzurinda szlovák miniszterelnök, és vélhetően Ausztria és Szlovénia is miniszterelnöki szinten képviselteti magát.(NSZ 3. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet