BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb tetők szakadtak be

Beomlott egy szupermarket teteje kedden Németországban, a balesetnek hivatalos közlés szerint nincsenek sem halottjai, sem sebesültjei.

2006. február 8. szerda, 08:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A bajorországi Töging am Inn faluban a Netto bevásárlóközpont lapos teteje röviddel 11 óra előtt omlott be. Mind az öt alkalmazottnak sikerült kimenekülnie, s vásárlók sem kerültek a romok alá, valószínűleg azért, mert a szerkezet lassan rogyott össze. Nem bírta el az utóbbi napokban lehullott hatalmas hótömeg súlyát, és részlegesen beomlott kedden egy autószalon teteje az ausztriai Tirol tartománybeli Schlittersben is. Itt sem sérült meg senki, mint ahogyan a morvaországi Hranicében sem, ahol egy raktárház teteje szakadt be, a cseh-német határon fekvő Zelezná Rudában pedig a határőrség egyik szolgálati épülete roggyant meg a tetőn összegyűlt, 130 centiméter vastag hó súlya alatt.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet