A médiahatóság támogatását kérte Cselényi László, a Duna Televízió elnöke, hogy a közmédium megindíthassa a kisebbségekkel foglalkozó tematikus adóját, az Autonómiát. Ladványszky György, az ORTT szocialista tagja szerint a médium mérsékelt, 140 millió forintos támogatást kért a testülettől, ami takarékos költségvetés mellett lehetővé tenné a tervek megvalósulását.(NSZ 4. old.)
