BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Magyarországra készül a Schneider Electric

2004. november 30. kedd, 08:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Magyarországon és Lengyelországban kívánja gyártatni tévékészülékeit a kínai kézbe került Schneider Electric - jelentette be Felipe Suen, a TCL International Holdings Ltd. vezérigazgatója. A hongkongi tőzsdén bejegyzett, évi 3,9 milliárd eurós forgalmú cég 2002-ben szerezte meg a csődbe ment Schneidert, és múlt héten jelentette be, hogy leállítja a televízió-gyártást a Bajorországban lévő türkheimi telephelyen, ahol terjesztő központot alakít ki. A leállás körülbelül félszáz munkahelyet érint a 110-ből. A termelés áthelyezése a tervek szerint jövő januárban indul. (NSZ, 15. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet