Ostromállapot alakult ki tegnap néhány kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással foglalkozó társaság irodájában, mert a biztosítóváltó ügyfelek az utolsó percekre hagyták a lemondó nyilatkozat benyújtását. A hűtlenné lett autótulajdonosoknak erre egyébként még két napjuk van, hiszen a határidő szerdán jár le. Néhány biztosító társaság - a többi közt az Allianz és a Groupama - hosszabbított nyitva tartással áll ügyfelei rendelkezésére. A hajrá ellenére a tavalyinál kisebb mértékű elvándorlás figyelhető meg a piacon - legalábbis erről számolt be az OTP Garancia és a Generali. Az Allianz a tavalyi százezres elvándorlás tizedét várja idénre, és a tavalyinál több szerződőt remél.(Nszab, 1., old.)
