Beáldozná a VII. kerületi önkormányzat által dédelgetett Madách-sétány tervét Budapest főépítésze annak érdekében, hogy megmaradjon a régi pesti zsidónegyed. Az értékes városrész védelmében emelt szót Demszky Gábor főpolgármester is, változtatási tilalom elrendelését sürgetve a lepusztult épületekre. A javaslat minden bizonnyal komoly vitát vált majd ki, Erzsébetváros polgármestere ugyanis már a műemléki védettség elrendelését is vitatta, mondván, ez megakadályozza a terület rehabilitációját, ezzel együtt az ott élők életminőségének javítását.(NSZ 16. old.)
