Új, száz százalékban újrahasznosítható palackokba tölti üdítőit a Pepsi: a palack növényi alapanyagokból, többek között vesszős kölesből, fenyőkéregből és kukoricacsőből készül. A jövőben a vállalat narancshéjat, krumplihéjat, zabkorpát és további élelmiszer-ipari melléktermékeket is fel fog használni erre a célra. A biológiai és kémiai eljárások segítségével a PepsiCo kidolgozott egy olyan anyagszerkezetet, amely azonos a kőolajalapú pet-palackéval. Ennek eredményeként az új palack úgy néz ki és tapintásra is ugyanolyan, mint a jelenleg forgalomban lévő csomagolások. A PepsiCo az innovációval a fenntartható termelési folyamatokat kívánja erősíteni a működése során, továbbá csökkenti az olajtól való függőséget. A tervek szerint 2012-ben vezeti be az új üveget. Amennyiben a tesztelések során a piac jól fogadja az új csomagolást, teljesen átállnak erre a gyártásra.
