Egy a parlament előtt lévő javaslat szerint jövőre az egyházaknak is fel kellene mutatniuk legalább kétéves működést ahhoz, hogy részesülhessenek az adózók egyszázalékos felajánlásaiból. Az idén 169 egyház kapott technikai számot, s mindegyik kapott is valamekkora felajánlást. A civileknek a hónap végéig kell beszámolniuk az adóhatóságnak arról, hogy mire használták fel az egy évvel ezelőtt kapott felajánlásokat, külön nyilatkozatban pedig arról kell számot adniuk, hogy a korábban tartalékolt összegeket mire költötték.
II. oldal
