Első alkalommal találkoztak a legerősebb vasparipák, a Kawasaki ZX-12R tulajdonosainak találkozója, július elején Vonyarcvashegyen. Összesen 16 darab ZX-12R gyűlt össze az országból, és mivel a rendezők más típust is szívesen láttak, többen 6-os, 9-es vagy 10-es Ninjával érkeztek. Az egynapos rendezvényen megalakult a "Legerősebbek Klubja", tisztelettel adózva eme fantasztikus motor erejének és szépségének.
2004. augusztus 6. péntek, 11:58
