A korábbi 16 ezer helyett átlagosan napi 37 ezer jármű koptatta Budapest és Kiskunfélegyháza között a sztrádát - írja a Világgazdaság. Ezzel párhuzamosan megnőtt az eladott matricák száma is: januárban még csak 250 ezer ment el a négynapos bérletből, áprilisban viszont ez a szám már elérte az 525 ezret. A megnőtt bevételek felét - idén ez 8 milliárd forint - az autópályahálózat felújítására fordítják.
