BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint jön a Debenhams

2011. március 4. péntek, 00:31

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A brit Debenhams divatáruházlánc közép- és kelet-európai franchise-jogait birtokló román Debro Holding SA hozza vissza a magyar piacra a hálózatot - írja a romania-insider.com. A román üzleti szájt beszámolója szerint az RTC Holding tulajdonában levő Debro április 12-én nyitja első Budapesti Debenhams-üzletét, méghozzá a WestEnd City Centerben. Az épülő Váci1-ben is húzónév lesz majd a lánc, ám ott később fejeződik be a fejlesztés. A román vállalat már nyolc Debenhams-üzletet működtet Romániában és Moldovában. A Debenhams nem számít újnak a magyar piacon, a britek már próbálkoztak itthon a plázákban, nem sok sikerrel, majd néhány éve kivonultak. Az új üzlet 2100 négyzetméteres lesz, a befektetés egymillió euró volt - mondta Bogdan Macarie, a Debro vezérigazgatója. Terveikben 4 millió eurós forgalommal számolnak idén a magyar piacon.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet