BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jól állja a válságot az Auchan

Nem kizárt, hogy a válságot követően csökken a magyar kiskereskedelmi láncok száma. Jean-Paul Filliat, az Auchan Magyarország Kft. ügyvezető igazgatója (képünkön) szerint a nagyobb vállalatok is elgondolkodhatnak az itteni szereplés folytatásán.

2010. július 18. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

- Úgy tűnik, megállt az Auchan terjeszkedése, holott 2010-re már majd húsz egységnek kellene működnie, legalábbis a korábbi tervek szerint.
- Le vagyunk fagyasztva. Igaza van, kissé csúszásban vagyunk az eredeti tervekhez képest, de a válság ellenére a miskolci és a maglódi üzleteket megnyitottuk. Most a válság végére várunk, utána szeretnénk folytatni a fejlesztéseket.

- A válság során is megtartotta a lánc az egy négyzetméterre jutó, a piacon a legimpozánsabbnak számító forgalmat. Ennek alapján a válság idején is folytatódhatott volna a terjeszkedés.
- Az egy négyzetméterre jutó forgalmat illetően mindig is erősebbek voltunk, mint a piaci átlag, tekintettel arra, hogy az üzletpolitikánk szerint az áruházainknak a vonzáskörzetükben vezető szerepet kell betölteniük. Most annak örültünk, hogy a recessziós időszakban áruháznyitás nélkül voltunk képesek a hipermarketpiacon részesedést növelni.

- Hogyan zárta a tavalyi évet a lánc?
- Miskolccal és Maglóddal együtt 2,1 százalékos volt a forgalom bővülése. Összehasonlítható négyzetméterenkénti forgalmat még nem tudunk mondani. Szóval összességében nehéz volt az év, de a fejlesztésekkel sikerült pluszt hozni. Ami az idei évet illeti, sokkal nehezebb számolni, hiszen az időjárás és a bizonytalan fogyasztói környezet egész egyszerűen kiszámíthatatlanná teszi az évet. Amit tudunk, hogy a június már jobb adatokat mutat, mint az első öt hónap. Júniusban 1,5 százalékos mínuszt mutatott a forgalom alakulása, míg az első öt hónap adatai 4,5 százalékos visszaesést jeleznek. Ez elsősorban abból eredt, hogy a hideg időben forgalmat veszítettünk a textil- és szezonális termékek esetében, illetve az árvíz miatt több hétre kiesett a miskolci áruház forgalma.

- Van most fejlesztési ütemterv?
- Talán 2011-ben elindulhat a következő beruházás, de őszintén szólva nem nagyon tervezünk, mert az elmúlt két év tanulsága az volt, hogy hiába ütemezünk be valamit, az biztosan nem úgy lesz, ahogy szeretnénk.
- Továbbra is a hipermarketpiac érdekli a céget? Tett már egy kósza kitekintést a szupermarketpiac felé is, amikor megvásárolta a Kaiser's tenderanyagát.

- Továbbra is hipermarketeket tervezünk, de tény, hogy érdekel minden piacra kerülő, felvásárolható lánc, ha máshogy nem is, legalább a betekintés erejéig, hiszen a Kaiser'sre sem tettünk ajánlatot. És ha bármi történik a magyar piacon, az minket érdekel. Meggyőződésem, hogy a következő években lesz még lehetőségünk beletekinteni egy-egy tenderanyagba. Most nem látunk eladó láncot, értse úgy, hogy nincs lehetőség. De Magyarország kis ország, kicsiny piaccal, ami néhány nagyvállalatban felvetheti a kérdést, hogy a válság után is érdemes-e itt maradni. Nem tartom kizártnak tehát, hogy idővel csökken a piaci szereplők száma. Kivonulással vagy például az ágazatban nem ismeretlen cserével. Ahogy ezt annak idején a Tesco és a Carrefour csinálta a régióban, illetve Tajvanon.

- Ebben a halmazban benne van az Auchan is. Persze ha azt kérdezném, hogy tervez-e az elmondottakhoz hasonlót az anyavállalat, nyilván kategorikus nem lenne a válasz.
- A válasz abszolút nem. Két ok miatt sem. Egyrészt a piac azon kevés szereplőjének egyike vagyunk, amely nem csak bérlője, tulajdonosa is a hipermarketek épületeinek. Vagyis nem lenne egyszerű kivonulni, esetleg cserélni. Másrészt meggyőződésünk, hogy a kis piac ellenére is nagyon attraktív fogyasztásbővülés következhet a válságot követően. Nyilvánvaló azonban, hogy a válságot túl kell élni - amit meggyőződésem szerint nem csinálunk rosszul.

- Mi az az elsődleges marketingeszköz, amivel meg lehet fogni (most) a vásárlót?
- Továbbra is az ár és a választék kommunikációja. Nagyon kevés impulzív, örömszerző árubeszerzésre kerül sor a háztartásokban, ami annak a következménye, hogy szinte minden családnak van olyan tagja, akit mélyen érintett a válság vagy olyan, akit emiatt támogatni kell. Ez jelentős jövedelemkieséssel jár. Mindez az olcsóbb termékek irányába tereli a vásárlásokat.

- Bár korábban az Auchan működését többször erősen támadták a beszállítók, most mégsem vált célpontjává a társaság a termelői felelősségre vonásnak. Rendeződött a kapcsolat?
- Mindig a jó kapcsolatra törekedtünk. Korábban és most is betartjuk az előírásokat és különösen ügyelünk a fizetési határidőkre, hiszen most egy válságos időszakot élünk, amikor a pénz, a likviditás mindennél fontosabb lett. Mivel a beszállítók számára is biztossá vált, hogy a megfelelő teljesítés mellett időben hozzájutnak az ellenértékhez, elégedettek a lánccal.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet