BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elektronikusan fizethetnek a GdF Suez ügyfelei

2010. február 4. csütörtök, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Új elektronikus számlafizetési szolgáltatást vezetett be a GdF Suez Energia Magyarország Zrt. (korábbi nevén Égáz-Dégáz Zrt.), melynek segítségével mintegy 800 ezer ügyfele számláit mobiltelefonon vagy a szolgáltató honlapján is ki tudja egyenlíteni. A szolgáltatás technikai hátterét a Hedz Magyarország Kft. mo-bill 2.0 megoldása biztosítja, a befizetés tetszőleges hazai pénzintézetnél vezetett bankszámláról, illetve bármely mobilszolgáltató hálózatából lehetséges. A regisztrált felhasználók e-mailen vagy sms-ben rendszeres értesítést kapnak új számláik érkezéséről. A tavaly bevezetett mo-bill rendszer most debütáló második verziója a számlák kifizetése mellett elektronikus számlakibocsátást, mérőállás-megadást és ügyfélszolgálati funkciókat is biztosít, amelyek nemcsak egy idegen szolgáltató weboldalán érhetők el, hanem a számlakibocsátó honlapján, saját brandje alatt is.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet