BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

EDS-beruházás tizenegymilliárdért

2006. március 21. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Megduplázza magyarországi alkalmazottainak létszámát a következő három évben az EDS (Electronic Data Systems), a világ egyik legnagyobb informatikai vállalata – jelentette be Kóka János gazdasági és közlekedési miniszter valamint Charles Cox, a vállalat elnöke. Az EDS jelenleg 1100 főt foglalkoztat hazánkban, az új – 11 milliárd forintos – beruházással részben az eddigi tevékenységét fejleszti, részben új szolgáltatási területeket von be. Magyarországon 1991 óta van jelen a vállalat szinte minden piaci szegmensben, különös tekintettel a távközlési, számviteli és pénzügyi ágazatra.

Plankó Gergely
Plankó Gergely

Ez is érdekelhet