Idén decemberben újraindítja a Pick Szeged Rt. a másfél éve leállított sertésvágóhidat – jelentette be Kovács László elnök-vezérigazgató. Az üzem a legnagyobb kapacitású Magyarországon, és a téliszalámi-készítés szempontjából fontos nagy súlyú disznókat is lehet rajta vágni. E tevékenység újraindítása, s a jövőre tervezett, 0,8–1 milliárd forint közötti technológiai fejlesztések lehetővé teszik, hogy 2006-ban a korábbi legnagyobb teljesítményét is túlszárnyalva, 600-650 ezer sertés levágását irányozza elő a vállalat, ebből 500 ezret a Délhús Rt.-nél dolgoznak majd fel.
A húsipari válság ellenére a Pick–Délhús cégcsoport növekszik. Az árbevétel 30 milliárd forint körüli lesz, szemben a tavalyi 40 milliárddal, de utóbbi a Pick-csoport konszolidált száma, benne van az azóta értékesített társaságok forgalma is. Az új vezetésnek sikerült megállítania a Pick veszteségének növekedését, a tervezett 1,5 milliárd forintos 2005. évi üzemi veszteségből csaknem 1 milliárd forintot még a Délhús Rt. tulajdonszerzését megelőzően szenvedett el a vállalat, az éves üzemi eredményt azonban várhatóan jóval 1 milliárd forint veszteség alá sikerül majd lefaragni, szemben a tervezett 3,2 milliárdos hiánnyal. Ezek a folyamatok nagyrészt a hatékonyságnak és a termelői kapacitások optimálisabb kihasználtságának köszönhetőek. A tendenciát a vállalat a szakosodás folytatásával, a termelés hatékonyságának további növelésével kívánja erősíteni. Jövőre már néhány száz milliós eredménnyel számolnak, 40 milliárd forint körüli árbevétel mellett.
Szegeden továbbra is a prémium jellegű termékek előállítása a cél, csak nemespenésszel bevont szárazárut szeretnének a továbbiakban készíteni – hosszabb távon elérve a rendszerváltozás előtti 9-10 ezer tonnát –, más árukat a Délhús Rt. állít majd elő. Emellett egy újabb hungarikum termelését s megkezdi a Pick: a mangalicából mint az egyetlen őshonos magyar sertésfajtából készülő termékcsaládot – szalámi, kolbász, füstölt májas, szalonna – a nyugati piacokon is szeretnék elterjeszteni.
