BUX 139467.45 0,12 %
OTP 45280 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bajnai távozik a Wallis Rt. éléről

2005. november 2. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Távozik a Wallis Rt. vezérigazgatója, Bajnai Gordon. A cég első embere 2005. december 31-i hatállyal, saját kérésére vonul vissza az operatív irányítástól – erősítette meg a Magyar Hírlap információit a cég délutáni sajtóközleménye. Bajnai rámutatott: a hat évvel ezelőtt kitűzött stratégiai célokat a vállalatcsoport mára elérte, személyes életútját illetően pedig rövid pihenőt akar tartani. A döntés nem jelenti a Wallis-kapcsolatok megszakítását, a volt vezérigazgató a továbbiakban a cég alelnökeként tevékenykedik. A Wallis-csoport 2004-et történetének egyik legsikeresebb éveként könyvelhette el, a tavalyi közel 5 milliárdos adózás előtti eredményt várhatóan idén is elérik. A vezérigazgatói teendőket Gansperger Gyula veszi át.

Rozgonyi György
Rozgonyi György

Ez is érdekelhet