BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sziget marad a Sziget

2005. május 17. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A NAPI Gazdaság tegnapi számának harmadik oldalán a Szigettel kapcsolatos cikkben helytelenül jelent meg a rendezvény nevére vonatkozó cím. A rendezvény neve az idén „csak” Sziget, „bemutatja” státusú két főszponzora továbbra is a Pannon GSM és a Dreher. A Coca-Cola az üdítő szegmensben váltja az idén a Pepsit, és ezzel új támogatója a fesztiválnak.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet