A NAPI Gazdaság tegnapi számának harmadik oldalán a Szigettel kapcsolatos cikkben helytelenül jelent meg a rendezvény nevére vonatkozó cím. A rendezvény neve az idén „csak” Sziget, „bemutatja” státusú két főszponzora továbbra is a Pannon GSM és a Dreher. A Coca-Cola az üdítő szegmensben váltja az idén a Pepsit, és ezzel új támogatója a fesztiválnak.
