A Samsung Electronics Magyar Rt. elnöke hétfőtől J. K. Hong, aki eddig az alelnöki pozíciót töltötte be – adta hírül a cég. A korábbi elnök K. D. Cho – aki két évig volt a cég élén – visszatér Koreába, ahol a Samsung anyavállalatánál folytatja tovább pályafutását. S. K. Lee ugyancsak tegnaptól a budapesti vállalat marketingért és értékesítésért felelős ügyvezető igazgatója lett.
