BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szennyvízberuházás Sopronban (KIMARADT!!!)

2004. szeptember 2. csütörtök, 17:46

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Összességében 4,9 milliárd forintos szennyvíztisztító-beruházási program kezdődött Sopronban, melynek eredményeként teljessé válik a soproni régió csatornázottsága, valamint megszűnik a szennyvízbevezetés a Fertő-tóba. A 2006 végéig tartó fejlesztéshez szükséges pénz felét az Európai Unió, 40 százalékát a magyar állam, 10 százalékát pedig Sopron városa állja.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet