BUX 138748.09 -0,08 %
OTP 45360 0,13 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Borókai távozott a Hír Tv éléről

2004. augusztus 30. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Hétfőn délben távozott a Hír Tv éléről Borókai Gábor. Mint azt a NAPI Gazdaság megtudta, Borókai maga kérte felmentését részvénytársaság elnöki posztjáról, információk szerint helyére Gajdics Ottó, a Magyar Nemzet lapszerkesztője kerül. Borókai távozásáról egyelőre nem adtak ki hivatalos tájékoztatást és a lemondás tényén kívül semmi mást nem árultak el a csatornánál.
Néhány hónapja tulajdonosváltás történt a televíziós csatornánál. A társaság márciusban közleményben jelentette be, hogy Töröcskei István, a Hír Tv Rt. felügyelőbizottságának eddigi tagja százszázalékos tulajdonrészt szerzett Hír Tv-ben. Az Index információi szerint a váltást követően ellentétek alakultak ki az új tulajdonosok és a régi vezetés között, a viták miatt eddig több személycsere is történt a középvezetésben. A tervek szerint a csatorna az ősz folyamán a műsorstruktúrában jelentős változtatásokat hajt végre.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet