BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erősít a Visimpex

2004. augusztus 1. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Új logisztikai központot avatott pénteken a cseh hátterű győri Visimpex-Hungary Kft. A cég kötőanyagok és a rögzítéstechnikai eszközök értékesítésével foglalkozik, s tavalyi árbevétele 360 millió forint volt. Az új logisztikai központ építésével a társaság a román és a bolgár piacokat kívánja megcélozni - válaszolta lapunk kérdésére Kosár Dezső ügyvezető igazgató. Az 1500 négyzetméter alapterületű központ az új keleti piacok ellátására jött létre, azt követően, hogy a vállalat kinőtte cseh bázisát.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet