Mától a jövő hét keddig zárva tart a Diákhitel Központ Rt. (DK) ügyfélszolgálata, valamint a társaság által üzemeltetett infovonal sem lesz elérhető. Ennek az az oka, hogy a Diákhitel Központ a VI. kerületi Bajnok Centerben levő bérleményéből a korábbi PSZÁF-székházba, a jelenleg az Államadósság Kezelő Központnak (ÁKK) helyet adó II. kerületi Csalogány utcai irodába költözik át. A lépést egyértelműen a költséghatékonyság indokolta, ráadásul nem árt emlékezni arra, hogy a DK forrásigényét hitelszervezéssel és a diákhitel-kötvényprogram kezelésével az ÁKK biztosítja. A két intézmény ezentúl közös épületben dolgozik majd.
