BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Budára ment a Diákhitel Központ Rt.

2004. július 14. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mától a jövő hét keddig zárva tart a Diákhitel Központ Rt. (DK) ügyfélszolgálata, valamint a társaság által üzemeltetett infovonal sem lesz elérhető. Ennek az az oka, hogy a Diákhitel Központ a VI. kerületi Bajnok Centerben levő bérleményéből a korábbi PSZÁF-székházba, a jelenleg az Államadósság Kezelő Központnak (ÁKK) helyet adó II. kerületi Csalogány utcai irodába költözik át. A lépést egyértelműen a költséghatékonyság indokolta, ráadásul nem árt emlékezni arra, hogy a DK forrásigényét hitelszervezéssel és a diákhitel-kötvényprogram kezelésével az ÁKK biztosítja. A két intézmény ezentúl közös épületben dolgozik majd.

Nagy Nándor László
Nagy Nándor László

Ez is érdekelhet