Közel 105 ezer bankkártyás vásárlás igazolószelvényét küldték vissza a játékban részt venni szándékozó magyar Maestro, illetve MasterCard kártyatulajdonosok a kártyacég április 5-én indult nyereményjátékán, amelynek fődíja egy nyaralással összekötött utazás volt a július 4-i Eb-döntőre. A játékba küldött bizonylatok szerint a pályázók összesen 750 millió forint értékben vásároltak, a legaktívabb pályázó közel 1 millió forintot hagyott ott a kereskedelmi egységek POS-termináljainál - nyilatkozta Mihalszky Anikó, a MasterCard Europe Magyarországért és Horvátországért felelős marketingmenedzsere.
