BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tízmillió forint a Széchenyi kártyán

2004. május 4. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Július elsejétől forgalomba kerül a 10 millió forintos hitelkeretű Széchenyi kártya - jelentette be Csillag István gazdasági miniszter a Vállalkozók Országos Szövetsége és a Ka-Vosz Rt. közös konferenciáján. A miniszter szerint a legmagasabb hitelkeretet csak az a vállalkozó igényelheti, aki előzőleg egy éven keresztül rendben törlesztette már a Széchenyi kártyával felvett hitelét. Az újabb engedménynek az a kedvező fejlemény is utat nyitott, hogy az eddig kibocsátott kártyák tekintetében továbbra is rendkívül alacsony a bukási arány: a Ka-Vosz feketelistáján tegnap 24 vállalkozás szerepelt, s a bankok külön figyelendőként továbbra is 100-nál kevesebb vállalkozást tartanak nyilván. A kártya forgalmazásába az eddigi szereplők (MKB, OTP, Postabank) mellett a napokban az Országos Takarékszövetkezeti Szövetség több tagszövetkezete is bekapcsolódik.

Nagy Nándor László
Nagy Nándor László

Ez is érdekelhet