A szerdai MKB-közgyűlés után tegnap a Konzumbank részvényesei is igen mondtak a két társaság egyesülésére a bank éves közgyűlésén. A beolvadási folyamat következő állomása június elseje lesz, ekkor az MKB részvényesei igazgatósági tájékoztatót kapnak a társaság Konzumbankkal történő egyesüléséről, döntenek az egyesülési vagyonmérleg-tervezetek és vagyonleltár-tervezetek elfogadásáról és az egyesülési szerződés tervezetének jóváhagyásáról. A plénumon sor kerül az egyesülési szerződéssel módosított alapszabály elfogadása, valamint új igazgatósági tagokat választanak a részvényesek.
