Lezárult a kis- és középvállalkozások számára meghirdetett multiplikátorképzés. A Nemzetközi Bankárképző által szervezett oktatáson olyan szakembereket képeztek, akik uniós fejlesztési és támogatási forrásokhoz juttathatják a cégeket. A GKM által támogatott, április 14-éig tartó képzésen 436-an szereztek a tárca által is elismert, EU-tanácsadói minősítést adó oklevelet. Hasonló oktatási program várhatóan ősszel indul ismét, a GKM 2004 szeptembere és 2005 márciusa között további 1500 főt képeztetne. A Bankárképző ismét pályázik a feladatra, de várhatóan májustól önköltséges multiplikátorképzést is indít.
