A Henkel Magyarország új juttatási rendszert dolgozott ki munkavállalói számára. A százmillió forint költségű program keretében a Henkel minden munkavállalóját egészségbiztosítási pénztárba léptette és bruttó bérük után 3,5 százalékos támogatást fizet - mondta Deák Ferenc elnök-ügyvezető igazgató. A mostani lépésben szerepet játszott a 2004. évi infláció erősödése is, ami felboríthatta volna a bértervet.
