Mától Günter Fröhlich az Audi Hungaria Motor Kft. termelésért felelős ügyvezető igazgatója. Elődje, Thomas Faustmann a társaság elnöki posztját veszi át, mivel elődje, Jürgen Lunemann három évi magyarországi tartózkodás után visszatér Németországba és az Audi AG neckarsulmi gyárának vezetője lesz. Günter Fröhlich 1973-ban kezdte meg munkáját az Audi AG-nál, 1978 óta több vezetői posztot töltött be, így például a motor- és aggregátszerelés, később a gyártástervezés területén, továbbá a folyamat- és szervezetoptimalizálási projekt vezetőjeként tevékenykedett.
