A ma kezdődő tavaszi, VII. Magyar Vezérigazgató Találkozó fő témája a magyar vállalatok európai uniós lehetőségei és érdekérvényesítése lesz. A hagyományosan a Central European Business Center rendezésében megtartandó röjtökmuzsaji fórumon továbbra is nagy hangsúlyt kap az informatikai szektor versenyképessége. A mostani konferencián nagy valószínűséggel több szó esik a hazai gazdaság fellendüléséről. Komoly érdeklődés várható a hungarikumokról szóló panelbeszélgetés iránt, és érdekesnek ígérkezik a vállalatok kommunikációs stratégiáját taglaló előadás.
