BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Áprilisban ismét vezérigazgató-találkozó

2004. március 25. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A magyar vállalatok európai uniós lehetőségeiről, illetve érdekérvényesítéséről lesz szó az április 1–3. között rendezendő VII. Magyar Vezérigazgató Találkozón, amelyet hagyományosan a Central European Business Center rendez Röjtökmuzsajon. Továbbra is nagy hangsúlyt kap az informatikai szektor versenyképessége, illetve a szektor fejlesztésének prioritásai. Az ágazatban szereplő cégek úgy látják, hogy Magyarország elveszítette a régióban megszerzett informatikai előnyét.
A tavaszi fórum több szempontból is rendkívüli lesz, hiszen például ez az utolsó alkalom, amikor a magyar vállalati szektorról mint EU-n kívüli egységről beszélnek az előadók. Ezenkívül a mostani konferencián nagy valószínűséggel több szó esik a hazai gazdaság fellendüléséről, amely ismét derűlátásra adhat okot a cégvezetők körében.
Komoly érdeklődés várható a hungarikumokról szóló panelbeszélgetés iránt. A tradicionális magyar márkákról a Zwack Rt., a Tokaj Kereskedőház Rt. és a Herendi Rt. vezérigazgatója beszél.
Szintén érdekesnek ígérkezik az az előadás, amely a vállalatok kommunikációs stratégiáját vizsgálja, annak javítását célozza meg. Sok esetben ugyanis még a vezető nagyvállalatok kommunikációja is kívánnivalókat hagy maga után.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet