Fejenként átlagosan 920 forintot költöttek el játékokra tavaly a vidámpark látogatói – derült ki a társaság 2003. évi adataiból. A Vidámpark Rt. múlt évi nem auditált nettó árbevétele 810 millió forint volt, nyeresége elérte a 40 milliót. Az idényben 880 ezer fő látogatta meg a parkot. A cég a két éve kezdődött fejlesztési program részeként az idén 80 millió forintot költ játékok felújítására, műemlékek rekonstrukciójára. Szeretnék elérni, hogy a fővárosnak fizetett évi 17 millió forint műemlékvédelmi hozzájárulást megtarthassák, a 6,5 hektáros területen ugyanis több század eleji épület vár felújításra.
A cég az április 3-i szezonnyitóra egyszerűsítette jegyrendszerét. A játékokat három kategóriába sorolták, használatuk 250, 500 és 750 forintba kerül. Az idén több újdonságot is mutatnak, az egyik egy brit fejlesztésű játék, amelyben egy vászonra vetített kapusnak kell igazi labdával gólt rúgni.
