BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sikeres a multiplikátor-képzés (kimaradt!)

2004. február 17. kedd, 15:47

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Közel négyszeres volt a túljelentkezés a pályázatkészítő cégek körében a kis- és középvállalkozások EU-pályázatokon való eredményes részvételének elősegítésére létrehozott úgynevezett multiplikátor-programhoz csatlakozó képzésre. A Gazdasági és Közlekedési Minisztérium által támogatott, április 14-éig tartó képzés lebonyolítójánál, a Nemzetközi Bankárképző Központnál (NBK) a rendelkezésre álló 225 helyre a cégek 985 pályázatot nyújtottak be. Mint azt Király Júlia, az NBK vezérigazgatója elmondta, a legnagyobb érdeklődés Közép-Magyarországon és a Dél-Alföldön van a program iránt. A jelentkezők közül pontozásos elbírálással, a területi egyenlőség elvét szem előtt tartva választották ki a képzésre meghívottakat. A 450 fős oktatási program másik 225 helyére az érdekképviseletek, kamarák és szakmai szövetségek delegálhattak hallgatókat, akik a jövőben a kis- és középvállalkozóknak pályázati tanácsokat és információkat nyújtanak.

Nagy Nándor László
Nagy Nándor László

Ez is érdekelhet