A mintegy 10 ezer munkavállalót foglalkoztató telefonos ügyfélkapcsolati szektor helyzetéről és lehetőségeiről tartanak február 18-án konferenciát nemzetközi és magyar vállalatok. A fórumon szó lesz az ügyfélközpontú szervezeti kultúra terjedéséről a versenyszférában, illetve szerepéről a szolgáltató állam kialakulásában. A Humán Erőforrás Alapítvány által szervezett konferencián a szektor legnagyobb versenytársai ülnek egy asztalhoz.
