BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

OTP: költséglimit nélkül a csoportos beszedés

2004. január 4. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az év elejével a legnagyobb kereskedelmi bank felhagyott azzal az akcióval, amellyel a közüzemi számlák banki átutalással történő fizetésére ösztönözte a polgárokat. Január elsejétől az OTP Bank eltörölte a csoportos beszedések havi 275 forintos maximumköltségét, így az ügyfeleknek felső határ nélküli költséggel jár majd az a szolgáltatás, hogy a banknak megbízást adva elkerüljék a postai sorban állást a csekkbefizető pultoknál. A bank ugyanakkor a limit eltörlését azzal kompenzálja, hogy a korábbi 50 forintos tételenkénti díjat 45 forintra szállítja le, azonban az OTP-csoport tagjai részére történő fizetés esetén a korábbi 20 forint helyett 30 forintos tételenkénti díjat számol el. Az OTP-hitelszámlára történő utalás továbbra is díjmentes marad. Az OTP Bank január elsejétől 10 forinttal megemeli a havi zárlati/számlavezetési díjat is. Az OTP-folyószámla tulajdonosainak így a korábbi 200 forint helyett havi 210 forintba kerül majd a számlafenntartás.

Nagy Nándor László
Nagy Nándor László

Ez is érdekelhet