Radek Janalík korábbi üzemeltetési igazgatót nevezték ki a magyarországi McDonald's ügyvezetőjének. Elődje, Bane Knezevic ötévi magyarországi munkája után Londonban, a McDonald's európai hálózatának üzemeltetési vezetőjeként folytatja pályafutását. Janalík korábban üzemeltetési menedzserként dolgozott a magyar hálózatnál, majd az elmúlt másfél évben üzemeltetési igazgatóként felelős volt a magyar tréningért és a személyzeti ügyekért.
