Augusztus elsejétől a Postabank bankkártyával rendelkező ügyfelei számlájukra befizetést is kezdeményezhetnek a bankkártya-leolvasóval ellátott postahivatalokban. A Magyar Posta kirendeltségein korábban kizárólag az OTP Bank POS-termináljai működtek, ám ezeket multihost rendszerűvé alakították, így nyílt meg a lehetőség arra, hogy a Postabank ezzel az új szolgáltatással is bővítse a postahivatalokban elérhető banki termékeit. Arról vélhetően már csak a bank privatizációja után születik egyezség a bank és a vele stratégiai partneri szerződést kötő Magyar Posta között, hogy a postai szolgáltatások igénybevételekor a bankkártyás fizetés ne számítson készpénzfelvételnek - mondták el a bank sajtóosztályán.
