BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Alig nőtt tavaly az Axis árbevétele

2003. január 22. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az informatikai ágazatot is sújtó recesszió miatt az eredetileg tervezettnél jóval kisebb, mindössze 5 százalékos árbevétel-növekedéssel zárta az elmúlt évet az Axis Kft. - tudta meg a NAPI Gazdaság. (A cég már év közben az üzleti tervének módosítására kényszerült.) A Székesfehérváron ötven, budapesti irodájában pedig huszonöt dolgozót foglalkoztató társaság így is több mint egymilliárd forint nettó árbevételt ért el 2002-ben. Az Axis két leányvállalata közül a Sybase Magyarország Kft. tavaly kormánymegrendeléshez jutott, míg a szoftverfejlesztéssel foglalkozó Axis Consulting 2000 Kft. a Paksi Atomerőmű Rt.-vel kötött 100 milliós szerződést.
K. Zs.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet