A tervezett januári határidő előtt egy hónappal befejezte törökszentmiklósi gyáregységének felújítási munkálatait a Hajdú-Bét Rt., így már 2002. december 4-én elindíthatta a részleges termelést egyik gépsorán. A társaság december 11-én a második gépsort is üzembe helyezte, ezáltal a gyáregység teljes kapacitással működhet. A Hajdú-Bét törökszentmiklósi panírüzeme szeptember közepéig teljesítette 2002-re előirányzott gyártási tervét – derül ki a cég közleményből. A társaság munkaerő átcsoportosításával oldotta meg az ideiglenes termelési szünet alatt a törökszentmiklósi panírüzem alkalmazottainak foglalkoztatását, akik ebben az időszakban a baromfi-feldolgozó vállalat zagyvarékasi üzemében, illetve a törökszentmiklósi hűtőházban dolgoztak. A törökszentmiklósi gyáregységben decembertől mintegy 250 főt foglalkoztatnak.
(NAPI)
