BUX 139220.63 -0,06 %
OTP 45330 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Teljes kapacitáson a Hajdú-Bét panírüzeme(KIMARADT!!!)

2002. december 16. hétfő, 16:48

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tervezett januári határidő előtt egy hónappal befejezte törökszentmiklósi gyáregységének felújítási munkálatait a Hajdú-Bét Rt., így már 2002. december 4-én elindíthatta a részleges termelést egyik gépsorán. A társaság december 11-én a második gépsort is üzembe helyezte, ezáltal a gyáregység teljes kapacitással működhet. A Hajdú-Bét törökszentmiklósi panírüzeme szeptember közepéig teljesítette 2002-re előirányzott gyártási tervét – derül ki a cég közleményből. A társaság munkaerő átcsoportosításával oldotta meg az ideiglenes termelési szünet alatt a törökszentmiklósi panírüzem alkalmazottainak foglalkoztatását, akik ebben az időszakban a baromfi-feldolgozó vállalat zagyvarékasi üzemében, illetve a törökszentmiklósi hűtőházban dolgoztak. A törökszentmiklósi gyáregységben decembertől mintegy 250 főt foglalkoztatnak.
(NAPI)

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet