Lemondott az MTV elnöki posztjáról Mendreczky Károly, akinek egyes információk szerint 28,8 millió forint végkielégítés jár. Mendreczky a lemondását az MTV rossz gazdasági helyzete mellett a személye ellen irányuló politikai támadásokkal indokolta. Feladatait átmenetileg - várhatóan egy pályázat lezártáig - a közelmúltban alelnökké választott Ragáts Imre veheti át, aki évek óta a televízió gazdasági ügyeiért felelős vezető posztját töltötte be. Az elmúlt két hétben távozott a tévétől Csermely Péter hírigazgató és Gulyás István, a Híradó főszerkesztője is.
(NAPI)
