Bodzabán István, a Tőzsdei Kurir eddigi rovatvezetője vette át hétfőn a főszerkesztői tisztet H. Bíró Lászlótól - közölték a lap vezetői. H. Bíró, aki a kezdetektől, azaz a június 4-i megjelenés óta állt az újság élén, ezentúl lapigazgatóként tevékenykedik az újságnál.
