BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megújult az MP Tetra Rt. vezetése

2002. július 2. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A zártláncú készenléti rádiós rendszer kialakítására létrehozott MP Tetra Rt. igazgatóságának július 2-i ülésén az igazgatóság elnökévé Szivi Lászlót, a Magyar Posta Rt. megbízott vezérigazgatóját választották - tájékoztatott a Posta. Az rt. július 1-jén rendkívüli közgyűlést tartott, amelyen a lemondott és visszahívott igazgatósági és felügyelőbizottsági tagok helyett újakat választottak. Az igazgatóság tagja Mosnier Zsuzsanna, Orosz Sándor, Szakmáry Ákos és Szivi László, a felügyelőbizottság elnöke Merfelsz Gábor lett. Szivi korábban úgy nyilatkozott, hogy a Tetra cég működése még finanszírozható, s addig nem döntenek a jövőjéről, amíg a kormányzat nem határoz a Tetra beruházás sorsáról.
(NAPI)

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet