BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új elnök a Vegyépszernél

2002. június 9. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Vegyépszer Rt. május végi közgyűlésén a tulajdonosok - köztük a 70 százalékos részesedéssel rendelkező Épszerunió Rt. - nem javasolták az igazgatóság soraiba a cég korábbi elnökét, Nagy Eleket - erősítette meg a Magyar Hírlap információját a Vegyépszer illetékese. A társaság igazgatóságának és felügyelőbizottságának mandátuma május végén lejárt, ezért került sor a tisztújításra, amikor is a tulajdonosok a cég korábbi két igazgatósági tagja, Csegezi László és Fodor János mellé Kern Ferencet javasolták az igazgatóságba. E testület pedig Csegezit választotta elnöknek. Az felügyelőbizottság változatlan maradt.
(NAPI)

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet