BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hírközlés-politika a kormányváltás után

2002. május 8. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tervek szerint az új kormány távközlési szakértője is beszámol a hírközlés-politikai stratégiáról a Central European Business Centre május 23-i konferenciáján - ígérték a szervezők a szerdai sajtótájékoztatón. A Hírközlési Felügyelet munkatársa pedig arra válaszol, hogy miként valósítja meg a liberalizált piac felügyeletét az újjászervezett testület. Fogyasztóvédelmi szempontból is értékelik az elmúlt hónapok eredményeit. Emellett a távközlési szektor meghatározó szereplőinek képviselői értékelik a liberalizáció elmúlt fél évének tapasztalatait és felvázolják az ágazat lehetőségeit. Szóba kerül a Matáv és az internetszolgáltatók között a bevételmegosztásról, a számlázásról kirobbant vita is.
(NAPI)

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet