A Westel csütörtökön a világ GSM-szolgáltatói közül elsőként indította el teljes körű kereskedelmi MMS-szolgáltatását, így a cég több mint 2,75 millió ügyfele immár arra alkalmas - induláskor Sony Ericsson típusú - mobiltelefonnal akár színes fényképet és hangot is küldhet. Az Ericsson-technológiára épülő legújabb üzenetküldési szolgáltatást a Westel valamennyi ügyfele külön havidíj nélkül, egyszeri regisztrációval veheti igénybe. A szolgáltatás díjazása az SMS-hez hasonlóan az üzenetek elküldésén alapul: a kis MMS nettó 76 forintba, a közepes 160, míg a legnagyobb 320 forintba kerül - tájékoztata lapunkat a Westel.
D. J.
