BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Westel tegnap elindította MMS-szolgáltatását

2002. április 18. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Westel csütörtökön a világ GSM-szolgáltatói közül elsőként indította el teljes körű kereskedelmi MMS-szolgáltatását, így a cég több mint 2,75 millió ügyfele immár arra alkalmas - induláskor Sony Ericsson típusú - mobiltelefonnal akár színes fényképet és hangot is küldhet. Az Ericsson-technológiára épülő legújabb üzenetküldési szolgáltatást a Westel valamennyi ügyfele külön havidíj nélkül, egyszeri regisztrációval veheti igénybe. A szolgáltatás díjazása az SMS-hez hasonlóan az üzenetek elküldésén alapul: a kis MMS nettó 76 forintba, a közepes 160, míg a legnagyobb 320 forintba kerül - tájékoztata lapunkat a Westel.
D. J.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet