Az Ericsson Magyarország 2002. május 1-jétől új vezetési struktúrával folytatja munkáját: Fodor István, aki a társaság 11 évvel ezelőtti megalakulásától vezérigazgatója a társaságnak, az Ericsson Magyarország igazgatótanácsának elnöke lesz. A vállalat vezérigazgatói székét Staffan Pehrson, a jelenlegi vezérigazgató-helyettes foglalja el. Ugyancsak májustól Monszpart Zsolt lesz az Ericsson Magyarország egyik vezérigazgató-helyettese, aki tevékenységét az eladások egy részére fogja koncentrálni. Monszpart 1993 és 1996 között már dolgozott a cégnél - tájékoztatott az Ericsson.
D. J.
