BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vezetőkeringő a magyar Ericssonnál

2002. március 28. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Ericsson Magyarország 2002. május 1-jétől új vezetési struktúrával folytatja munkáját: Fodor István, aki a társaság 11 évvel ezelőtti megalakulásától vezérigazgatója a társaságnak, az Ericsson Magyarország igazgatótanácsának elnöke lesz. A vállalat vezérigazgatói székét Staffan Pehrson, a jelenlegi vezérigazgató-helyettes foglalja el. Ugyancsak májustól Monszpart Zsolt lesz az Ericsson Magyarország egyik vezérigazgató-helyettese, aki tevékenységét az eladások egy részére fogja koncentrálni. Monszpart 1993 és 1996 között már dolgozott a cégnél - tájékoztatott az Ericsson.
D. J.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet