BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

T-Systems-Matáv innovációs központ Budapesten

2002. február 19. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A T-Systems (a Deutsche Telekom leánycége) és a Matáv hamarosan létrehozza T-Systems Regional Innovation Center (RIC) elnevezésű fejlesztő központját Budapesten - jelentette be tegnap a Matáv és a T-Systems. A központ létrehozásához szükséges - meg nem nevezett - költségek 80 százalékát a T-Systems International, míg a fennmaradó 20 százalékot a Matáv állja. A cél egy, az információtechnológiát és a távközlési technológiákat felhasználó innovatív, konvergens megoldásokat kutató és fejlesztő, valamint a helyi regionális gazdaság fejlődését elősegítő kompetenciaközpont létrehozása. Klaus Hofmann, a T-Systems nemzetközi tevékenységéért felelős igazgatótanácsának tagja szerint a RIC elsődlegesen ASP (Application Service Provider) megoldásokat fejlesztő központként működik majd.
(NAPI)

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet