A Magyar Posta Tetra Rt. igazgatótanácsa (IT) a héten tárgyalja a hálózat kiépítésére vonatkozó ajánlatokat - tudtuk meg. Elképzelhető, hogy a korábbi terveknek megfelelően döntést hoz arról, hogy a két pályázó - a Nokia és a Motorola - közül melyik céggel kezdjék meg a szerződés előkészítéséről szóló tárgyalásokat. Az sem kizárt, hogy az IT arról is határoz, hogy a későbbiekben nem egy, hanem két ajánlattevővel folytassák a tárgyalásokat.
D. J.
