Új modell gyártását kezdi meg jövőre a Suzuki Magyarországon - egyebek mellett erről tájékoztatta Szuzuki Oszamu csütörtökön Orbán Viktor miniszterelnököt.
Új modell gyártását tervezi jövőre Magyarországon a Suzuki, aminek eredményeként az idei 83 ezer után 100 ezer autó készülhet a cég magyarországi gyárában. Az új modellről, illetve az annak gyártásához szükséges fejlesztésekről is tájékoztatta tegnap Orbán Viktor miniszterelnököt és Varga Mihály pénzügyminisztert Szuzuki Oszamu, a Suzuki Motor Corporation elnöke.
2001. december 6. csütörtök, 23:59

Új modell gyártását kezdi meg jövőre a Suzuki Magyarországon - egyebek mellett erről tájékoztatta Szuzuki Oszamu csütörtökön Orbán Viktor miniszterelnököt.